صفحه اصلی

نخستین دوره نمایشگاه دستاوردهای علمی-پژوهشی

 

بنا به برنامه مصوب باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تنکابن، نمایشگاهی تحت عنوان "دستاورد های علمی-پژوهشی" در دانشگاه واحد در تاریخ 13 و 14 اسفند ماه جاری برگزار می گردد.

از دانشجویان و اعضای باشگاه درخواست می گردد درصورت تمایل مقالات، اختراعات، اکتشافات و افتخارات علمی خود را به دفتر باشگاه جهت شرکت در این نمایشگاه ارائه دهند.

همچنین در برنامه این نمایشگاه 2 کارگاه آموزشی با عناوین "اورکلاکینگ و تاثیرات آن (مرتبط با سخت افزار کامپیوتر)" در روز نخست و "از ایده پردازی تا اختراع (بررسی مشکلات و راهکارهای ثبت اختراع و ایده)" گنجانده گردیده است.

//

//

 

دعوت به عضویت ، همکاری و تلاش بیشتر در جهت پیشبرد اهداف باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

دکتر نیک کار

 

دکتر علی نیک کار پزشک و پژوهشگر طب طبیعی درمانی که از آبان ماه 92 در واحد تنکابن به عنوان رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد تنکابن منصوب شدند، از تمامی دانشجویانی که دارای معدل بالا به همراه مقالات چاپ شده (ISI یا علمی پژوهشی)، تألیف کتاب، دارای ثبت اختراع و یا در جشنواره ها و المپیاد ها دارای رتبه های علمی و پژوهشی بوده اند دعوت می کند پس از مراجعه به سایت باشگاه پژوهشگران جوان و اطلاع یابی از جزئیات عضویت و همکاری اطلاعات کافی را کسب نموده و با دردست داشتن مدارک لازم به دفتر باشگاه واحد مراجعه نمایند.

 

برگزاری سمینار یک روزه

سمینار یک روزه اپیدمیولوژی ایدز در ایران و جهان با جضور تعدادی از اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و سخنرانی آقای دکتر محمدرضا خاتمی نژاد، دکتر کامیار حسین اشرفی و دکتر آیت ا... نصرالهی عمران برگزار گردید.

 

 

شرکت در همایش ملی

مقاله علمی خانم مریم آور با عنوان

Interference of heterophile antibodies in False-positive β-hCG test in pregnancy

در پنجمین کنگره ی بین المللی آزمایشگاه و بالین به شکل سخنرانی ارائه گردید.

 

برگزاری کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی مقاله نویسی به زبان انگلیسی با شرکت تعدادی از اعضای فعال باشگاه و با تدریس دکتر میری نرگسی در تاریخ 26 بهمن ماه سال جاری برگزار و به شرکت کنندگان گواهینامه شرکت اعطاء گردید.


 

برگزاری کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی روش تحقیق با شرکت تعدادی از اعضای فعال باشگاه و با تدریس دکتر راه نورد در تاریخ 24 و 25 بهمن ماه سال جاری برگزار و به شرکت کنندگان گواهینامه شرکت اعطاء گردید.


 

برگزاری کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی جستجو در اینترنت با شرکت تعدادی از اعضای فعال باشگاه و با تدریس مهندس محمد نژاد در تاریخ 16 بهمن ماه سال جاری برگزار و به شرکت کنندگان گواهینامه شرکت اعطاء گردید.


 

چاپ مقاله ISI

چاپ مقاله ISI توسط خانم ها عطیه رضایی و سمیرا فلاح با عنوان

Effectiveness of Group Interpersonal Therapy on Loneliness, Happiness and Depression of Girl Students of Iran

در مجله Journal of Basic and applied scientific research

 

چاپ مقاله ISI

چاپ مقاله ISI توسط خانم ها عطیه رضایی و سمیرا فلاح با عنوان

" The Effect Of Hardiness Training Of Self-Esteem And Social Adjustment Among Addicted Men In Rudsar Of Iran "

در مجله Indian Journal of Fundamental and Applied Life Sciences